Przejdź do treści

O nas

Zajmujemy się organizowaniem szkoleń dla kadr kultury i edukacji. Jeżeli uczysz ludzi, pracujesz w instytucji kultury, czy prowadzisz działalność gospodarczą związaną z kulturą lub edukacją, to nasza oferta jest dla Ciebie.

Jesteśmy grupą trenerów i trenerek, edukatorów i edukatorek, których celem jest przygotowanie osób działających na rzecz kultury i edukacji do jeszcze lepszej pracy dla swoich odbiorców.  Wyposażymy Was w nową wiedzę i rozwiniemy Wasze kompetencje miękkie. Pokażemy Wam mnóstwo przydatnych narzędzi cyfrowych i podpowiemy jak pracować z różnymi grupami odbiorców.

Oferujemy szkolenia w formule online oraz stacjonarne. Mogą to być 2-godzinne webinaria lub całodniowe warsztaty. Niektóre tematy realizujemy w ciągu 2 dni warsztatowych. Zajęcia prowadzimy za pośrednictwem platformy ZOOM z wykorzystaniem metod aktywizujących. Uczestnicy otrzymują po zajęciach pakiet materiałów szkoleniowych. 

W naszym logo znajdziecie symbol ptaka i kolor fioletowy – pierwszy odzwierciedla poszerzanie horyzontów, a drugi – kreatywność. I tego właśnie możecie od nas oczekiwać.

Do współpracy zapraszamy instytucje kultury, grona pedagogiczne i pracodawców oraz klientów indywidualnych.